POSKYTUJEME

Ordinační doba

Po 08:00 - 20:00
Út 08:00 - 20:00
St 08:00 - 20:00
Čt 08:00 - 20:00
08:00 - 20:00
gsm: 731 440 903
tel: 257 221 263

Arbes +

dentální hygiena

Pavla Švandy ze Semčic 13

150 00 Praha 5

  • VĚČNÝ zub, protože ČISTÝ zub!!!
  • 80% zubů opouští dutinu ústní NE vinou kazu, ale zánětem dásní!!!
  • Zuby si čistit nemusíš. JEDINĚ TY, které CHCEŠ ZACHOVAT!!!
  • Kaz stojí zub, PARODONTÓZA celkové ZDRAVÍ!!!
  • Hlavní příčinou ztráty zubu je parodontóza, nikoliv zubní kaz!!!
  • Denně používané zuby si zaslouží pravidelnou profesionální péči!!!

O nás

Technika, péče, spokojenost

Ordinace v zařízení Arbes+ dentální hygiena jsou vybaveny, stomatologickými soupravami KaVo, včetně všech potřebných lékařských nástrojů. Specialista Vás tak může ošetřit podle Vašich představ, bez zbytečného přitaho­vání, natáčení, a dalšího nežádoucího jedno­stranného zatížení Vašeho těla. S ergonomicky uzpůsobenou zubní soupravou KaVo má specialista vše potřebné po ruce. Všechny tyto aspekty přispívají ke kvalitě ošetření.

Každá stomatologická souprava je dále vybavena LCD monitorem, na kterém můžete sledovat svůj zdravotní záznam, instruktáž lékaře nebo prohlížet digitální intraorální či panoramatické rentgenové snímky.

Arbes+ dentální hygiena disponuje digitalizovaným rentgenovým pracovištěm, kde je možno pořizovat nejen celkové snímky chrupu a čelistí (panoramatické snímky), ale také snímky jednotlivých zubů (intraorální snímky). Toto zařízení přispívá k výběru správného způsobu ošetření Vašeho chrupu.

Odpovědnost, ochrana životního prostředí

Přístroje používané v zařízení Arbes+ dentální hygiena jsou šetrné nejen při ošetřování pacientů, ale také k životnímu prostředí. Naše zařízení je vybaveno odsávacími kompresory s odlučovači amalgámu Dürr s garantovanou účinností 98 %.